LPV321M5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LPV321M5/NOPB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LPV321M5/NOPB
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LPV321M5/NOPB Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 164012 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 5 V
Τάση - Είσοδος Offset 1.5mV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
περιστροφής Rate 0.1 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Τύπος εξόδου Rail-to-Rail Αλλα ονόματα LPV321M5/NOPBTR
LPV321M5NOPB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Gain Bandwidth Προϊόν 152kHz Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5