LP3997MM-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP3997MM-3.3/NOPB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8VSSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LP3997MM-3.3/NOPB Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8VSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80998 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.4V @ 250mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-VSSOP
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR 39dB ~ 61dB (1kHz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα *LP3997MM-3.3/NOPB
LP3997MM-3.3/NOPBCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA 8-VSSOP Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 150µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 100µA Τρέχουσες - εξόδου 250mA