LP3985IBP-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP3985IBP-2.7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP3985IBP-2.7
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.7V 150MA 5DSBGA
Product parameter
Αριθμός μέρος LP3985IBP-2.7 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.7V 150MA 5DSBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5915 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.1V @ 150mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.7V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 5-DSBGA (1.41x1.08)
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 5-WFBGA, DSBGA
PSRR 50dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα *LP3985IBP-2.7
LP3985IBP-2.7CT
LP3985IBP27
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 250µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 150µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable