LP3892ESX-1.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP3892ESX-1.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP3892ESX-1.5
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN 1.5V 1.5A DDPAK/TO263
Product parameter
Αριθμός μέρος LP3892ESX-1.5 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN 1.5V 1.5A DDPAK/TO263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5434 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 1.5A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -