LP3876ET-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP3876ET-2.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP3876ET-2.5
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LP3876ET-2.5 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4645 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1.2V @ 3A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 7V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-5 Formed Leads
PSRR - Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A TO-220-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 15mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 5mA Τρέχουσες - εξόδου 3A