LP2986ILDX-3.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP2986ILDX-3.3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP2986ILDX-3.3
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8WSON
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LP2986ILDX-3.3 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8WSON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5576 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.35V @ 200mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 16V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-WSON (4x4)
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-WDFN Exposed Pad
PSRR 65dB (1kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-WSON (4x4) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3.7mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 120µA Τρέχουσες - εξόδου 200mA