LP2985IM5-3.6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP2985IM5-3.6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP2985IM5-3.6
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LP2985IM5-3.6 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5123 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.58V @ 150mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.6V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 16V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
PSRR 45dB (1kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 296-36301-2
LP2985IM5-3.6TR
LP2985IM5-3.6TR-ND
LP2985IM536
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 150mA SOT-23-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 2.5mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 95µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable
Αριθμός μέρους βάσης LP2985
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:LP2985IM5-3.6/NOPB
  • Κατασκευαστές:N/A