LP2985AIBPX-2.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP2985AIBPX-2.8/NOPB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.8V 150MA 5USMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LP2985AIBPX-2.8/NOPB Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.8V 150MA 5USMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4561 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.58V @ 150mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.8V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 16V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 5-µSMD (0.93x1.11)
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 5-VFBGA
PSRR 45dB (1kHz) Τύπος εξόδου Fixed