LP2981-29DBVR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP2981-29DBVR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP2981-29DBVR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.9V 100MA SOT23-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LP2981-29DBVR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.9V 100MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 282106 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.37V @ 100mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.9V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 16V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
PSRR 63dB (1kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 296-22749-2
LP2981-29DBVRG4
LP2981-29DBVRG4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 100mA SOT-23-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.7mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 95µA Τρέχουσες - εξόδου 100mA