LP2951-30D
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP2951-30D με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP2951-30D
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1350 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LP2951-30D Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 211166 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 100mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 30V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR - Τύπος εξόδου Adjustable (Fixed)
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 296-33332-5
LP2951-30D-ND
LP2951-30DG4
LP2951-30DG4-ND
LP295130D
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3V, 1.235 V ~ 30 V 100mA 8-SOIC Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 14mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 120µA Τρέχουσες - εξόδου 100mA
Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable Αριθμός μέρους βάσης LP2951-30
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:LP2951-30DRGR
  • Κατασκευαστές:N/A
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8SON