Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Διεπαφή - φίλτρα - ενεργού > LMF100CIWM
LMF100CIWM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LMF100CIWM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LMF100CIWM
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LMF100CIWM Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5063 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4 V ~ 15 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αριθμός φίλτρων 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Συχνότητα - Αποκοπή ή Κέντρο 100kHz Τύπος φίλτρου Universal Switched Capacitor