Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - οδηγούς πύλη > LM5101BMA
LM5101BMA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LM5101BMA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LM5101BMA
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DRVR HALF BRDG 100V 2A 8-SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LM5101BMA Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DRVR HALF BRDG 100V 2A 8-SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4303 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 9 V ~ 14 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά -
Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 570ns, 430ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Συχνότητα εισόδου 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τάση λογικής - VIL, VIH 2.3V, -
Υψηλής Τάσης Side - Max (Bootstrap) 118V Τύπος πύλης N-Channel MOSFET
Τρέχουσα - Μέγιστη έξοδος (πηγή, νεροχύτης) 2A, 2A Βάσης-εκπομπού Κορεσμός Τάσης (Max) Independent