LM46000PWPR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LM46000PWPR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LM46000PWPR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 16HTSS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LM46000PWPR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 16HTSS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43938 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1V
Τάσης - εξόδου (Max) 28V Τάση - Εισόδου (Min) 3.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 60V τοπολογία Buck
σύγχρονη ανορθωτή Yes Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-HTSSOP
Σειρά SIMPLE SWITCHER® Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Τύπος εξόδου Adjustable
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 296-40222-2
LM46000PWPR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Λειτουργία Step-Down Συχνότητα - Αλλαγή 200kHz ~ 2.2MHz
Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 500mA 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Τρέχουσες - εξόδου 500mA