Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - τάσης αναφοράς > LM4041B12IDBZT
LM4041B12IDBZT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LM4041B12IDBZT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LM4041B12IDBZT
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LM4041B12IDBZT Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85844 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.225V
Τάση - Είσοδος - Ανοχή ±0.2%
Συντελεστής θερμοκρασίας 100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3
Σειρά - Τύπος αναφοράς Shunt
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Τύπος εξόδου Fixed Αλλα ονόματα LM4041B12IDBZTG4
LM4041B12IDBZTG4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Θόρυβος - 10Hz έως 10kHz 20µVrms
Θόρυβος - 0.1Hz έως 10Hz - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 12mA SOT-23-3
Τρέχουσες - Προμήθεια - Τρέχουσες - εξόδου 12mA