Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - τάσης αναφοράς > LM385BM-2.5
LM385BM-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LM385BM-2.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LM385BM-2.5
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LM385BM-2.5 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4350 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V
Τάση - Είσοδος - Ανοχή ±1.5%
Συντελεστής θερμοκρασίας 150ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Τύπος αναφοράς Shunt
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου Fixed Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Θόρυβος - 10Hz έως 10kHz 120µVrms Θόρυβος - 0.1Hz έως 10Hz -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA 8-SOIC
Τρέχουσες - Προμήθεια - Τρέχουσες - εξόδου 20mA