LM3670MF-1.2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LM3670MF-1.2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LM3670MF-1.2
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG BCK 1.2V 0.35A SYNC SOT23
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LM3670MF-1.2 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG BCK 1.2V 0.35A SYNC SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4198 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.2V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Min) 2.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V τοπολογία Buck
σύγχρονη ανορθωτή Yes Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
Σειρά - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα LM3670MF-1.2CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Step-Down
Συχνότητα - Αλλαγή 1MHz Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753
Τρέχουσες - εξόδου 350mA Αριθμός μέρους βάσης LM3670