LM2937IMP-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LM2937IMP-2.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LM2937IMP-2.5
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LM2937IMP-2.5 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5775 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1V @ 50mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 26V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-223-4
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-261-4, TO-261AA
PSRR - Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα LM2937IMP-2.5TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 400mA SOT-223-4
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.25A Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 2mA
Τρέχουσες - εξόδου 400mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -