LM2937ET-3.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LM2937ET-3.3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LM2937ET-3.3
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
315 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LM2937ET-3.3 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 64453 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1V @ 500mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 26V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
PSRR - Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-220-3 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 125mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 10mA Τρέχουσες - εξόδου 500mA