LM2852XMXAX-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LM2852XMXAX-2.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LM2852XMXAX-2.5
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG BUCK 2.5V 2A SYNC 14TSSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LM2852XMXAX-2.5 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG BUCK 2.5V 2A SYNC 14TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 44452 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Min) 2.85V
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V τοπολογία Buck
σύγχρονη ανορθωτή Yes Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-HTSSOP
Σειρά SIMPLE SWITCHER® Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λειτουργία Step-Down Συχνότητα - Αλλαγή 1.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Τρέχουσες - εξόδου 2A