LM2595T-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LM2595T-12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LM2595T-12
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG BUCK 12V 1A TO220-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LM2595T-12 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG BUCK 12V 1A TO220-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5832 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 12V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 40V τοπολογία Buck
σύγχρονη ανορθωτή No Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-5
Σειρά SIMPLE SWITCHER® Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-5 Formed Leads Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λειτουργία Step-Down Συχνότητα - Αλλαγή 150kHz
Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-220-5 Formed Leads Τρέχουσες - εξόδου 1A