LM2585T-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LM2585T-3.3/NOPB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LM2585T-3.3/NOPB
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
90 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LM2585T-3.3/NOPB Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 18221 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Min) 4V
Τάση - Εισόδου (Max) 40V τοπολογία Boost, Flyback, Forward Converter
σύγχρονη ανορθωτή No Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-5
Σειρά SIMPLE SWITCHER® Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-5 Formed Leads Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα *LM2585T-3.3/NOPB
LM2585T33NOPB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λειτουργία Step-Up, Step-Up/Step-Down Συχνότητα - Αλλαγή 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A (Switch) TO-220-5 Formed Leads Τρέχουσες - εξόδου 3A (Switch)