LM25005MH
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LM25005MH με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LM25005MH
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
146 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LM25005MH Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 22546 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.225V
Τάσης - εξόδου (Max) 37V Τάση - Εισόδου (Min) 7V
Τάση - Εισόδου (Max) 42V τοπολογία Buck
σύγχρονη ανορθωτή No Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-HTSSOP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) Τύπος εξόδου Adjustable
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λειτουργία Step-Down Συχνότητα - Αλλαγή 50kHz ~ 500kHz
Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.225V 1 Output 2.5A 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) Τρέχουσες - εξόδου 2.5A
Αριθμός μέρους βάσης LM25005
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:LM25005MHX
  • Κατασκευαστές:N/A