INA154UG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά INA154UG4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος INA154UG4
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
225 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος INA154UG4 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35363 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 8 V ~ 36 V, ±4 V ~ 18 V
Τάση - Είσοδος Offset 100µV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
περιστροφής Rate 14 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Τρέχουσες - Προμήθεια 2.4mA Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 60mA
Αριθμός μέρους βάσης INA154 Ενισχυτής Τύπος Differential
-3dB εύρος ζώνης 3.1MHz