DM385AAAR11
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DM385AAAR11 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DM385AAAR11
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DGTL MEDIA PROCESSOR 609FCBGA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
90 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DM385AAAR11 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 2247 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - I / O 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V
Τάσης - Πυρήνας 1.1V, 1.2V, 1.35V Τύπος Digital Media System-on-Chip (DMSoC)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 609-FCBGA (16x16) Σειρά DM38x DaVinci™ Video SOC
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 609-LFBGA, FCBGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 95°C (TJ) On-Chip RAM 640kB
Μη πτητική μνήμη ROM (48 kB) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
ρολόι Τιμή 970MHz Αριθμός μέρους βάσης DM385