CSD19502Q5B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSD19502Q5B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSD19502Q5B
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή MOSFET N-CH 80V 100A 8SON
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CSD19502Q5B Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή MOSFET N-CH 80V 100A 8SON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88680 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 3.3V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-VSON-CLIP (5x6) Σειρά NexFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.1 mOhm @ 19A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 3.1W (Ta), 195W (Tc)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerTDFN
Αλλα ονόματα 296-37194-2
CSD19502Q5B-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4870pF @ 40V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 62nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 6V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 80V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 80V 100A (Ta) 3.1W (Ta), 195W (Tc) Surface Mount 8-VSON-CLIP (5x6) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 100A (Ta)