Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Λογική - μετρητές, διαχωριστικά > CD74HC93M96
CD74HC93M96
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CD74HC93M96 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CD74HC93M96
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC COUNTER 4-BIT BIN RIP 14-SOIC
Product parameter
Αριθμός μέρος CD74HC93M96 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 117987 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 2V ~ 6V
Trigger Τύπος Negative Edge Συγχρονισμός -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-SOIC Σειρά 74HC
Επαναφορά Asynchronous Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα 296-9243-2
CD74HC93M96E4
CD74HC93M96E4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Στοιχείων 1
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
λογική Τύπος Binary Counter Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Κατεύθυνση Up Λεπτομερής περιγραφή Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Negative Edge 14-SOIC
Μετρήστε Τιμή 35MHz Αριθμός μέρους βάσης 74HC93