Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Λογική - ειδικότητα λογική > CD74HC283M96E4
CD74HC283M96E4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CD74HC283M96E4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CD74HC283M96E4
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC 4BIT BINARY FULL ADDER 16SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CD74HC283M96E4 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 289219 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση τροφοδοσίας 2 V ~ 6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC Σειρά 74HC
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Bits 4