CD74HC153M96
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CD74HC153M96 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CD74HC153M96
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MUX 4-IN CMOS LOGIC HS 16SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CD74HC153M96 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 207480 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση τροφοδοσίας Πηγή Single Supply
Τάσης - Προμήθεια 2 V ~ 6 V Τύπος Multiplexer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC Σειρά 74HC
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα 296-31568-2
CD74HC153M96-ND
CD74HC153M96E4
CD74HC153M96E4-ND
CD74HC153M96G4
CD74HC153M96G4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
ανεξάρτητα κυκλώματα 1 Λεπτομερής περιγραφή Multiplexer 2 x 4:1 16-SOIC
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 5.2mA, 5.2mA Κύκλωμα 2 x 4:1