CD74AC240E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CD74AC240E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CD74AC240E
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs20 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CD74AC240E Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 172926 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 1.5 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-PDIP Σειρά 74AC
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Τύπος εξόδου 3-State Αλλα ονόματα 296-32956-5
CD74AC240E-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 2
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
λογική Τύπος Buffer, Inverting Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA Αριθμός μέρους βάσης 74AC240