Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Λογική - μετρητές, διαχωριστικά > CD74AC163M96
CD74AC163M96
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CD74AC163M96 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CD74AC163M96
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC 4-BIT SYNC BIN CNTR 16-SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CD74AC163M96 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 241770 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 1.5V ~ 5.5V
Trigger Τύπος Positive Edge Συγχρονισμός Synchronous
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC Σειρά 74AC
Επαναφορά Synchronous Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα 296-4234-2
CD74AC163M96E4
CD74AC163M96E4-ND
CD74AC163M96G4
CD74AC163M96G4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Στοιχείων 1
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
λογική Τύπος Binary Counter Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Κατεύθυνση Up Λεπτομερής περιγραφή Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-SOIC
Μετρήστε Τιμή 90MHz Αριθμός μέρους βάσης 74AC163