CD74AC153M96
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CD74AC153M96 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CD74AC153M96
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DUAL 4-INPUT MUX 16-SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CD74AC153M96 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 208853 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση τροφοδοσίας Πηγή Single Supply
Τάσης - Προμήθεια 1.5 V ~ 5.5 V Τύπος Multiplexer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC Σειρά 74AC
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα 296-4229-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
ανεξάρτητα κυκλώματα 1 Λεπτομερής περιγραφή Multiplexer 2 x 4:1 16-SOIC
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA Κύκλωμα 2 x 4:1