Σπίτι > Προϊόντα > RF / IF και RFID > Πομποδεκτης RF ICs > CC2400RSUR
CC2400RSUR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CC2400RSUR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CC2400RSUR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC RF TXRX 2.4GHZ LP 48-QFN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CC2400RSUR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC RF TXRX 2.4GHZ LP 48-QFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17549 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία RF / IF και RFID Τάσης - Προμήθεια 1.6 V ~ 2 V
Τύπος TxRx Only Σειρά -
Σειριακές διεπαφές SPI ευαισθησία -101dBm
Οικογένεια RF / Standard General ISM > 1GHZ Πρωτόκολλο -
Ισχύς - εξόδου 0dBm Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 48-QFN Αλλα ονόματα 296-21512-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Διαμόρφωση FSK, GFSK Μέγεθος μνήμης -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 2.4GHz
Λεπτομερής περιγραφή IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ 2.4GHz 48-QFN Ποσοστό δεδομένων (μέγιστο) 1Mbps
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 11mA ~ 19mA Τρέχουσες - Λήψη 24mA