74ACT16240DLR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 74ACT16240DLR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 74ACT16240DLR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 74ACT16240DLR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80607 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-SSOP Σειρά 74ACT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Τύπος εξόδου 3-State Αλλα ονόματα 296-14454-2
74ACT16240DLRG4
74ACT16240DLRG4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 4
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
λογική Τύπος Buffer, Inverting Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA Αριθμός μέρους βάσης 74ACT16240