Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Θερμική - Pads, φύλλα > TGF60-07870787-059
TGF60-07870787-059
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TGF60-07870787-059 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 1675 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TGF60-07870787-059 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1675 pcs Φύλλο δεδομένων Enclosure Shielding Solutions Catalog
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Χρήση -
Τύπος Gap Filler Pad, Sheet Πάχος 0.0591" (1.500mm)
θερμική αντίσταση 0.50°C/W Θερμική αγωγιμότητα 6.0 W/m-K
Σχήμα Square Σειρά TGF60
Περίγραμμα 199.90mm x 199.90mm Υλικό Aluminum Oxide filled Silicone
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Gray 199.90mm x 199.90mm Square