Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Θερμική - Pads, φύλλα > TGF30-07870787-059
TGF30-07870787-059
TGF30-07870787-059
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TGF30-07870787-059 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή THERM PAD 199.9MMX199.9MM BLUE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TGF30-07870787-059 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Χρήση -
Τύπος Gap Filler Pad, Sheet Πάχος 0.0591" (1.500mm)
θερμική αντίσταση 0.90°C/W Θερμική αγωγιμότητα 3.0 W/m-K
Σχήμα Square Σειρά TGF30
Περίγραμμα 199.90mm x 199.90mm Αλλα ονόματα 1798-1256
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Aluminum Oxide filled Silicone
Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Blue 199.90mm x 199.90mm Square Tacky - Both Sides Χρώμα Blue