Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Φερρίτης πυρήνες - καλώδια και καλωδιώσεις > SM28R1531
SM28R1531
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM28R1531 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM28R1531
Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή FERRITE 196OHM HINGED 26.5X13MM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 7150 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM28R1531 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή FERRITE 196OHM HINGED 26.5X13MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7150 pcs Φύλλο δεδομένων Enclosure Shielding Solutions Catalog
Κατηγορία Φίλτρα Τύπος Flat
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Εξωτερική διάσταση 1.531" W x 1.055" H (38.90mm x 26.80mm) τοποθέτηση Τύπος Free Hanging
Υλικό 28 Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος 1.126" (28.60mm) Εσωτερική διάσταση 1.043" W x 0.512" H (26.50mm x 13.00mm)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 196 Ohm @ 100MHz Λεπτομερής περιγραφή Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 196 Ohm @ 100MHz ID 1.043" W x 0.512" H (26.50mm x 13.00mm) OD 1.531" W x 1.055" H (38.90mm x 26.80mm) Length 1.126" (28.60mm)