Σπίτι > Προϊόντα > RF / IF και RFID > RF ασπίδες > 44-CBSU-24
44-CBSU-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 44-CBSU-24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 44-CBSU-24
Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 44-CBSU-24"--44S170--FLAT FENCE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 3997 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 44-CBSU-24 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 44-CBSU-24"--44S170--FLAT FENCE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3997 pcs Φύλλο δεδομένων Circuit Board Shielding (CBS) Catalog
Κατηγορία RF / IF και RFID Πλάτος - Συνολικά 24.000" (609.60mm)
Αερισμός Vent Holes in Pattern Τύπος Shield, 2-Piece
Σειρά 40-CBS Αλλα ονόματα 44-CBSU-24"
44-CBSU-24"-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά - Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 24.000" (609.60mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole