Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > PRC.M0.8GL.LC52R
PRC.M0.8GL.LC52R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PRC.M0.8GL.LC52R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PRC.M0.8GL.LC52R
Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PRC.M0.8GL.LC52R Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5668 pcs Φύλλο δεδομένων P Series Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή M08
Shell Material Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Σειρά 1P Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 150°C
Αριθμός θέσεων 8 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Polyetheretherketone (PEEK) Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull, Detent Lock
Λεπτομερής περιγραφή 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Επικοινωνία Υλικό - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα Gray, Red καλώδιο Εγκαίνια 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:PRC.M0.8GL.LC52RZ
  • Κατασκευαστές:LEMO