Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > PHJ.2B.310.CLAD52
PHJ.2B.310.CLAD52
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PHJ.2B.310.CLAD52 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PHJ.2B.310.CLAD52 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3991 pcs Φύλλο δεδομένων Unipole & Multipole Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 310
Shell Material Brass Shell Finish Chrome
Σειρά 2B Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός J Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Polyetheretherketone (PEEK) Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 8A
Επικοινωνία Υλικό Brass Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 39.4µin (1.00µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)