Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > PHG.2K.308.CLLC55Z
PHG.2K.308.CLLC55Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PHG.2K.308.CLLC55Z με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PHG.2K.308.CLLC55Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4912 pcs Φύλλο δεδομένων Unipole & Multipole Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 308
Shell Material Brass Shell Finish Chrome
Σειρά 2K Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός G Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 8 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 10A
Επικοινωνία Υλικό Bronze Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 59.0µin (1.50µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm)