Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > PHG.1K.302.CLLC45
PHG.1K.302.CLLC45
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PHG.1K.302.CLLC45 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PHG.1K.302.CLLC45 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5809 pcs Φύλλο δεδομένων Unipole & Multipole Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 302
Shell Material Brass Shell Finish Chrome
Σειρά 1K Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός G Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 2 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 15A
Επικοινωνία Υλικό Bronze Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 59.0µin (1.50µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)