Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > PFD.2B.310.CLLD52
PFD.2B.310.CLLD52
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PFD.2B.310.CLLD52 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PFD.2B.310.CLLD52 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5849 pcs Φύλλο δεδομένων Unipole & Multipole Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 310
Shell Material Brass Shell Finish Chrome
Σειρά 2B Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός D Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line); Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Front and Rear Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Polyetheretherketone (PEEK) Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 8A
Επικοινωνία Υλικό Bronze Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 59.0µin (1.50µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)