Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > PCA.3E.306.CLLC65
PCA.3E.306.CLLC65
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PCA.3E.306.CLLC65 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN CIRC RCPT 6POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PCA.3E.306.CLLC65 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN CIRC RCPT 6POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3960 pcs Φύλλο δεδομένων Unipole & Multipole Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 306
Shell Material Brass Shell Finish Chrome
Σειρά 3E Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός Keyed Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 6 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 14A
Επικοινωνία Υλικό Brass, Bronze Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)