Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > PCA.1S.405.CTAC32
PCA.1S.405.CTAC32
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PCA.1S.405.CTAC32 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT MALE 1POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PCA.1S.405.CTAC32 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN RCPT MALE 1POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5919 pcs Φύλλο δεδομένων High Voltage/Current, Hybride Conn Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 405
Shell Material Brass Shell Finish Chrome
Σειρά 1S Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός Keyed Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
Αριθμός θέσεων 1 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Polytetrafluoroethylene (PTFE) Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 1 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 8A
Επικοινωνία Υλικό Brass Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm)