Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > PAA.M0.4GL.AC52A
PAA.M0.4GL.AC52A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PAA.M0.4GL.AC52A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PAA.M0.4GL.AC52A
Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PAA.M0.4GL.AC52A Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5824 pcs Φύλλο δεδομένων P Series Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή M04
Shell Material Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Σειρά 1P Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 150°C
Αριθμός θέσεων 4 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull, Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 8A Επικοινωνία Υλικό -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Blue, Gray
καλώδιο Εγκαίνια 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Polysulfone (PSU)