Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > FHG.2B.810.CLAD62
FHG.2B.810.CLAD62
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FHG.2B.810.CLAD62 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος FHG.2B.810.CLAD62 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4726 pcs Φύλλο δεδομένων Coaxial, Triaxial, Multi Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 810
Shell Material Brass Shell Finish Chrome
Σειρά 2B Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός G Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
Αριθμός θέσεων 11 (10 + 1 Coax) τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line), Right Angle
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Polyetheretherketone (PEEK) Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 11 (10 + 1 Coax) Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7A
Επικοινωνία Υλικό Brass Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 39.4µin (1.00µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)