Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > FHG.1B.308.CLAM27Z
FHG.1B.308.CLAM27Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FHG.1B.308.CLAM27Z με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος FHG.1B.308.CLAM27Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4511 pcs Φύλλο δεδομένων Unipole & Multipole Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 308
Shell Material Brass Shell Finish Chrome
Σειρά 1B Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός G Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
Αριθμός θέσεων 8 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line), Right Angle
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Polyetheretherketone (PEEK) Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Επικοινωνία Υλικό Brass Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 39.4µin (1.00µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.087" ~ 0.106" (2.20mm ~ 2.70mm)