Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > FFP.2S.302.BLAC72Z
FFP.2S.302.BLAC72Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FFP.2S.302.BLAC72Z με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος FFP.2S.302.BLAC72Z Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4418 pcs Φύλλο δεδομένων Unipole & Multipole Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 302
Shell Material Polyoxymethylene (POM), Acetal Shell Finish -
Σειρά 2S Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός Keyed Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 115°C
Αριθμός θέσεων 2 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 20A Επικοινωνία Υλικό Brass, Bronze
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets and Male Pins Χρώμα Black
καλώδιο Εγκαίνια 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Polyoxymethylene (POM), Acetal