Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > FFA.2S.303.CLAC87
FFA.2S.303.CLAC87
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FFA.2S.303.CLAC87 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος FFA.2S.303.CLAC87 Κατασκευαστής LEMO
Περιγραφή CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4966 pcs Φύλλο δεδομένων Unipole & Multipole Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 303
Shell Material Brass Shell Finish Chrome
Σειρά 2S Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός Keyed Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
Αριθμός θέσεων 3 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Polyetheretherketone (PEEK) Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 15A
Επικοινωνία Υλικό Brass, Bronze Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets and Male Pins
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.323" ~ 0.343" (8.20mm ~ 8.70mm)