Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > TRR01MZPJ201
TRR01MZPJ201
TRR01MZPJ201
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TRR01MZPJ201 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TRR01MZPJ201
Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 200 OHM 5% 1/16W 0402
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TRR01MZPJ201 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 200 OHM 5% 1/16W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4852612 pcs Φύλλο δεδομένων TRR Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά TRR
Λειτουργία του πίνακα 200 Ohms Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 200 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film